KRKONOŠE CHATA RUSTONKA

 

 

 

Odborová organizace DP-ED nabízí všem zaměstnancům DP Praha, a.s. rekreaci

ve vlastním rekreačním středisku v Krkonoších v horské chatě  

RUSTONKA ve Velké Úpě

 

Chata Rustonka ve Velké Úpě (700m n.m.) se nachází v nejznámější české turistické horské oblasti Krkonoš. Chata Rustonka je přímo na sjezdovce Portášky v lyžařském areálu Velká Úpa, která je nejdelší sjezdovou tratí ve Velké Úpě s umělým zasněžováním (cca 2km) a je lyžařskou permanentkou propojena s lyžařským areálem v Peci pod Sněžkou. Poloha chaty je ideální pro vyznavače sjezdového lyžování, běžkaře, ale i turisty. Ve Velké Úpě je půjčovna lyží, snowboardů, lyžařská škola jak pro dospělé, tak pro děti. V chatě je stylová jídelna s domácí českou kuchyní, klubovna, bar. Kapacita chaty je 12 pokojů, cca 30 lůžek včetně přistýlek. Šest pokojů je vybaveno umyvadlem s teplou a studenou vodou, soc.zařízení je společné. Tři čtyřlůžkové pokoje a dva dvoulůžkové pokoje jsou navíc vybaveny sprchovým koutem,WC a televizí. Doprava autobusem je zajištěna u všech turnusů a je v ceně pobytu.

Zájemci se mohou hlásit,na sekretariátu ZV ZOOS DP-ED Praha 9, Sokolovská 217/42, ve vnitrobloku u pí.Zdeňkové osobně nebo na tel.č. 296 122 307 / l.22 307 - pondělí až čtvrtek od 7:00 - 14:00 hod.

 

Turnus je vždy týdenní od soboty do soboty. Na chatě je zákaz pobytu veškerých zvířat a zákaz kouřen í v celé chatě. Rodinný příslušník je definován v kolektivní smlouvě. Pobyt dětí je umožněn od dvou let. Při změně vstupů (cen potravin,energií,dopravy a služeb) může dojít k úpravě cen. Při osobním objednání se platí záloha 1 000,- Kč na osobu, při telefonickém objednání nejpozději do 1 týdne záloha 1 000,-Kč na osobu, pak se objednávka stane závaznou, jinak po uplynutí této doby bude pokoj obsazen náhradníkem podle všeobecných a stornovacích podmínek. Neobsazené lůžko v plné sezóně bude započítáno do celkové ceny pokoje .